Nedan ser ni vilka som är anmäla till Wasasimmet i Kristinehamn. Om vi har missat att anmäla någon eller saknar någon gren vänligen hör av er till er tränare.
Elsa Beijar 2010
5 50m Bröstsim 00:00.00 25m
9 50m Ryggsim 00:00.00 25m
17 100m Medley 00:00.00 25m
Eddie Bergström 2008
4 50m Fjärilsim 00:38.96 25m
6 50m Bröstsim 00:42.13 25m
10 50m Ryggsim 00:00.00 25m
16 50m Frisim 00:34.83 25m
18 100m Medley 00:00.00 25m
Olivia Björkbacka 2013
1 25m Fjärilsim 00:00.00 25m
5 50m Bröstsim 00:00.00 25m
Anders Björkgren 2010
6 50m Bröstsim 00:00.00 25m
18 100m Medley 00:00.00 25m
Alice Bratt 2008
3 50m Fjärilsim 00:00.00 25m
5 50m Bröstsim 00:00.00 25m
15 50m Frisim 00:00.00 25m
17 100m Medley 00:00.00 25m
Viggo Carpenter 2011
6 50m Bröstsim 00:00.00 25m
10 50m Ryggsim 00:00.00 25m
16 50m Frisim 00:00.00 25m
Thea Engfors 2009
5 50m Bröstsim 00:00.00 25m
15 50m Frisim 00:00.00 25m
Lucas Eriksson 2008
4 50m Fjärilsim 00:42.28 25m
6 50m Bröstsim 00:42.40 25m
10 50m Ryggsim 00:42.74 25m
16 50m Frisim 00:36.10 25m
18 100m Medley 00:00.00 25m
Lucas Erixon 2010
2 25m Fjärilsim 00:00.00 25m
6 50m Bröstsim 00:00.00 25m
16 50m Frisim 00:00.00 25m
Flora Florenius 2009
9 50m Ryggsim 00:47.92 25m
15 50m Frisim 00:38.83 25m
17 100m Medley 00:00.00 25m
Molly Gullbrand 2010
5 50m Bröstsim 00:00.00 25m
15 50m Frisim 00:00.00 25m
Julia Handell 2013
5 50m Bröstsim 00:00.00 25m
9 50m Ryggsim 00:00.00 25m
13 25m Frisim 00:00.00 25m
Simon Johansson 2008
4 50m Fjärilsim 00:00.00 25m
6 50m Bröstsim 00:00.00 25m
10 50m Ryggsim 00:00.00 25m
16 50m Frisim 00:00.00 25m
Linnea Johnsson 2007
3 50m Fjärilsim 00:00.00 25m
15 50m Frisim 00:00.00 25m
17 100m Medley 00:00.00 25m
Wendela Johrin 2010
1 25m Fjärilsim 00:00.00 25m
5 50m Bröstsim 00:00.00 25m
9 50m Ryggsim 00:00.00 25m
15 50m Frisim 00:00.00 25m
17 100m Medley 00:00.00 25m
Isabelle Karlsson 2008 9
50m Ryggsim 00:43.55 25m
15 50m Frisim 00:34.63 25m
Milton Karlsson Linander 2008
4 50m Fjärilsim 00:58.60 25m
6 50m Bröstsim 00:53.77 25m
10 50m Ryggsim 01:06.73 25m
16 50m Frisim 00:44.80 25m
18 100m Medley 02:24.48 25m
Saga Larsson 2008
3 50m Fjärilsim 00:00.00 25m
5 50m Bröstsim 00:00.00 25m
15 50m Frisim 00:00.00 25m
17 100m Medley 00:00.00 25m
Arsen Mitev 2009
6 50m Bröstsim 00:00.00 25m
16 50m Frisim 00:00.00 25m
18 100m Medley 00:00.00 25m
Mia Miteva 2011
1 25m Fjärilsim 00:00.00 25m
9 50m Ryggsim 00:00.00 25m
15 50m Frisim 00:00.00 25m
17 100m Medley 00:00.00 25m
Dina Muminovic 2010
1 25m Fjärilsim 00:20.84 25m
5 50m Bröstsim 00:43.16 25m
9 50m Ryggsim 00:39.52 25m
15 50m Frisim 00:31.94 25m
17 100m Medley 00:00.00 25m
Sofia Olsson 2011
5 50m Bröstsim 00:00.00 25m
15 50m Frisim 00:00.00 25m
17 100m Medley 00:00.00 25m
Robin Persson 2011
10 50m Ryggsim 00:00.00 25m
16 50m Frisim 00:00.00 25m
Tilde Quarfordt 2009
5 50m Bröstsim 01:04.08 25m
9 50m Ryggsim 00:00.00 25m
15 50m Frisim 00:57.24 25m
Gabriel Raicu 2003
4 50m Fjärilsim 00:36.65 25m
8 100m Bröstsim 01:23.24 25m
16 50m Frisim 00:30.16 25m
18 100m Medley 01:20.61 25m
Oliwia Sularz 2009
3 50m Fjärilsim 00:00.00 25m
5 50m Bröstsim 00:00.00 25m
9 50m Ryggsim 00:00.00 25m
15 50m Frisim 00:00.00 25m
17 100m Medley 00:00.00 25m
Mollie Sundberg 2008
3 50m Fjärilsim 00:00.00 25m
5 50m Bröstsim 00:00.00 25m
9 50m Ryggsim 00:00.00 25m
15 50m Frisim 00:00.00 25m
17 100m Medley 00:00.00 25m
Jayden Söderberg Gomes 2012
6 50m Bröstsim 00:00.00 25m
14 25m Frisim 00:00.00 25m
Astrid Söderlind 2010
1 25m Fjärilsim 00:00.00 25m
5 50m Bröstsim 00:00.00 25m
15 50m Frisim 00:00.00 25m
17 100m Medley 00:00.00 25m
Tilda Thelander 2011
1 25m Fjärilsim 00:00.00 25m
5 50m Bröstsim 00:00.00 25m
9 50m Ryggsim 00:00.00 25m
15 50m Frisim 00:00.00 25m
17 100m Medley 00:00.00 25m
Dora Tolstoy 2009
5 50m Bröstsim 00:00.00 25m
9 50m Ryggsim 00:51.25 25m
15 50m Frisim 00:38.62 25m
17 100m Medley 00:00.00 25m
Elna Wilen 2009
3 50m Fjärilsim 00:00.00 25m
5 50m Bröstsim 00:43.90 25m
9 50m Ryggsim 00:00.00 25m
15 50m Frisim 00:32.24 25m
17 100m Medley 00:00.00 25m
Kerstin Winge 2011
5 50m Bröstsim 00:00.00 25m
9 50m Ryggsim 00:00.00 25m
15 50m Frisim 00:00.00 25m
Sigrid Winge 2011
5 50m Bröstsim 00:00.00 25m
9 50m Ryggsim 00:00.00 25m
15 50m Frisim 00:00.00 25m
Emilia Wunder 2008
5 50m Bröstsim 00:00.00 25m
15 50m Frisim 00:00.00 25m
Tilde Zetterquist 2009
3 50m Fjärilsim 00:44.54 25m
5 50m Bröstsim 00:45.45 25m
9 50m Ryggsim 00:44.88 25m
15 50m Frisim 00:35.92 25m
17 100m Medley 00:00.00 25m
Lisa Åkesson 2010
1 25m Fjärilsim 00:00.00 25m
5 50m Bröstsim 00:00.00 25m
9 50m Ryggsim 00:00.00 25m
15 50m Frisim 00:00.00 25m
17 100m Medley 00:00.00 25m