LÄGER SKARA 2021
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Karlskoga Simförening
Övrigt

Resultat Västerås Meet
2019-04-01 13:13
Resultat Västerås Meet
Alexandra Kinell
100m Ryggsim Damer (Plac 9) 01:14.79  (01:12.00)
100m Frisim Damer (Plac 12) 01:04.66  (01:05.88) PR
100m Fjärilsim Damer (Plac 7) 01:11.28  (01:12.30) PR
800m Frisim Damer (Plac 8) 10:53.13
 
Elias Jansson
100m Frisim Herrar (Plac 22) 01:07.52  (01:08.29) PR
100m Bröstsim Herrar (Plac 14) 01:24.59  (01:27.56) PR
200m Bröstsim Herrar (Plac 13) 03:12.48  (03:16.59) PR
 
Gabriel Hökemyr
1500m Frisim Herrar (Plac 7) 19:37.69  (19:06.68)
400m Medley Herrar (Plac 10) 05:26.65  (05:30.75) PR
200m Medley Herrar (Plac 11) 02:32.93  (02:35.59) PR
800m Frisim Herrar (Plac 5) 10:06.03
200m Bröstsim Herrar (Plac 9) 02:51.08  (02:50.83)
 
Igor Blagojevic
100m Frisim Herrar (Plac 16) 00:57.33  (00:57.35) PR
400m Medley Herrar (Plac 2) 05:04.86  (04:55.45)
100m Fjärilsim Herrar (Plac 13) 01:01.83  (01:01.53)
200m Medley Herrar (Plac 5) 02:21.79  (02:18.27)
200m Ryggsim Herrar (Plac 5) 02:31.64
 
Isabelle Johansson
100m Bröstsim Damer (Plac 2) 01:19.12  (01:17.85)
100m Frisim Damer (Plac 11) 01:05.43  (01:06.04) PR
200m Bröstsim Damer (Plac 2) 02:50.02  (02:49.35)
 
Linnea Therus
400m Medley Damer (Plac 18) 06:50.93  (06:45.21)
200m Fjärilsim Damer (Plac 10) 03:27.79  (03:25.13)
 
Linus Åkesson
100m Frisim Herrar (Plac 34) 01:11.12  (01:13.93) PR
100m Ryggsim Herrar (Plac 22) 01:20.59  (01:32.57) PR
100m Fjärilsim Herrar (Plac 20) 01:23.92  (01:27.59) PR
 
Lukas Franz
100m Ryggsim Herrar (Plac 17) 01:19.08  (01:18.13)
100m Bröstsim Herrar (Plac 11) 01:23.77  (01:24.55) PR
200m Ryggsim Herrar (Plac 12) 02:50.04  (03:07.30) PR
200m Bröstsim Herrar (Plac 12) 03:07.57  (03:07.45)
 
Maja Nyberg
100m Frisim Damer (Plac 16) 01:06.61  (01:07.75) PR
800m Frisim Damer (Plac 6) 10:51.65  (10:50.77)
 
Mia Larsson
100m Ryggsim Damer (Plac 23) 01:21.17  (01:20.58)
400m Medley Damer (Plac 12) 06:17.55  (06:12.58)
100m Frisim Damer (Plac 27) 01:07.93  (01:08.54) PR
200m Ryggsim Damer (Plac 20) 02:53.53  (02:52.56)
 
Nathalie Johansson
100m Bröstsim Damer (Plac 35) 01:38.52  (01:33.11)
400m Medley Damer (Plac 16) 06:24.18  (06:12.69)
100m Fjärilsim Damer (Plac 18) 01:20.11  (01:16.57)
 
Oscar Björstam
100m Frisim Herrar (Plac 31) 01:03.49  (01:02.22)
100m Ryggsim Herrar (Plac 26) 01:14.99  (01:18.38) PR
100m Fjärilsim Herrar (Plac 18) 01:08.17  (01:07.75)
200m Medley Herrar (Plac 13) 02:35.42  (02:33.99)
 
Oskar Högqvist
100m Ryggsim Herrar (Plac 30) 01:20.16
100m Fjärilsim Herrar (Plac 24) 01:13.14  (01:11.77)
100m Bröstsim Herrar (Plac 18) 01:25.98  (01:23.86)
200m Bröstsim Herrar (Plac 16) 03:16.99
200m Fjärilsim Herrar (Plac 9) 02:48.43  (02:42.66)
 
Philip Löfbom
100m Frisim Herrar (Plac 25) 01:01.12
100m Ryggsim Herrar (Plac 13) 01:08.86  (01:07.94)
100m Bröstsim Herrar (Plac 16) 01:22.78
200m Ryggsim Herrar (Plac 10) 02:31.06  (02:29.03)
 
Sanna Lekberg
100m Frisim Damer (Plac 18) 01:07.95  (01:07.07)
400m Frisim Damer (Plac 5) 05:06.82  (05:02.51)
800m Frisim Damer (Plac 7) 10:46.39  (10:29.60) 

Nyhetsarkiv
Resultat Västerås Meet2019-04-01 13:13
Resultat UGP3 Eskilstuna2019-03-10 20:08
 
Våra samarbetspartners
Vår webbshop
Stöd oss via Sponsorhuset
Stöd oss via Gräsroten
Besök oss på Facebook